22 יולי

רכישה מכונס נכסים

רכישת בית או דירה בישראל היא חלומם של תושבים רבים. יש החוסכים כסף במשך שנים במטרה לקנות נכס משתלם שישמש אותם ואת צאצאיהם לטווח ארוך. קיימות דרכים רבות לרכוש בית, ואחת מהן היא קניית בתים למכירה מכונס נכסים. אם אתם מעוניינים בביצוע רכישת נכס בשיטה זו אך אינכם יודעים היכן להתחיל, ישנה חברה שתעמוד תמיד לצידכם – חברת “לוח יעדים”.

03 יולי

דירות מכונס נכסים חינם

כל מי שמחפש דירה להשקעה יוכל לנקוט במספר דרכים על מנת לאתר נכס כזה. אפשר כמובן לפנות אל השוק הפרטי ולנסות לחפש נכס או דירה שמתאימה לצרכים שלו. אך במקרים רבים מחירה יהיה יקר ולא משתלם. קניית דירות מכונס נכסים חינם עשויה להוות פתרון משתלם ביותר, שכן דירות אלו נמכרות בדרך כלל במחיר נמוך משווין בשוק הנדל”ן. לוח יעדים מציעה אפשרות נוחה ואמינה לקבלת מידע רב אודות נכסים שנמצאים בתהליך של כינוס. כל מי שמחפש דירה או נכס כל שהוא לקניה, כדאי שיכנס לאתר האינטרנט של החברה, ירשם ויתחיל לקבל מידע רלוונטי על עסקאות אשר מתאימות למה שהוא הגדיר.

08 יוני

דירות מכונס

קניית נכס היא פסגת השאיפות של תושבים רבים במדינת ישראל. לא כל אחד יכול לרכוש נכס בשל מצב כלכלי או חשש מן ההשלכות של לקיחת משכנתא מן הבנק. קניית דירות מכונס הינה אחת האפשרויות אשר עומדות בפני הציבור על מנת להשיג דירה משלהם. לוח יעדים היא חברה המפעילה אתר אינטרנט מתקדם שמציע את כל המידע הדרוש על קניית דירה מכונס ומשדך בין אנשים והעסקאות אשר מתאימות להם ביותר. כדאי לבדוק את האתרים השונים ולהבין מי נגד מי.

20% הנחה על כל הקורסים

לוח יעדים